790 520 122

SERWIS KLIMATYZACJI

Układ klimatyzacji jest podstawowym elementem systemu komfortu. To on ochładza wnętrze pojazdu, powoduje odparowywanie szyb oraz reguluje temperaturę. Wiele zależy od jego niezawodności. 

Klimatyzacja samochodowa zawiera w sobie wiele elementów, za pomocą których pozostaje ona niezawodna. Uszkodzenie choć jednego z elementów, uniemożliwia jego działanie. 

naprawa układu klimatyzacji toruń
odgrzybianie klimatyzacji toruń

SEZONOWY PRZEGLĄD KLIMATYZACJI

Przegląd klimatyzacji należy wykonywać corocznie. Z uwagi na znaczną różnicę temperatury na przewodach, ubytek ilości czynnika może wynosić do 15% każdego roku. Wykonywanie tego jest jednak konieczne, by w lato, w trasie na wakacje, wnętrze pojazdu pozostało chłodne dla ciebie i twojej rodziny.

W skład przeglądu klimatyzacji wchodzi:

  • Sprawdzenie szczelności elementów układu
  • Wymiana czynnika oraz oleju w układzie
  • Dezynfekcja wnętrza pojazdu
  • Wymiana filtra przeciwpyłkowego

CZYSZCZENIE UKŁADU KLIMATYZACJI

Wilgoć, jaka powstaje we wnętrzu pojazdu, może być przyczyną powstawania i zagnieżdżania się drobnoustrojów. By zapewnić w pełni bezpieczne środowisko, pojazd należy poddawać czyszczeniu.

Można to wykonać poprzez aktywny ozon bądź za pomocą środków chemicznych. Koniecznością jest także wymiana filtra kabinowego, który służy do filtrowania powietrza, dostającego się do wnętrza pojazdu. 

serwis klimatyzacji toruń

Czas serwisu klimatyzacji z uwzględnieniem ozonowania układu mieści się w zakresie 60 – 90 minut. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Nie czekaj, ZADZWOŃ:  790 520 122